FRSM 3000

Niektóre korzyści użytkowania naszego Systemu FRSM-3000

1. Jakość i pewność

Unikalny System FRSM-3000 jest aktualnie symbolem jakości i nowoczesności. Fraco proponuje Państwu nowoczesny, prosty i pewny System oparty na najnowszej technologii i wymagający minimum konserwacji. Dwa systemy hydrauliczne podnoszenia są tak zsynchronizowane, dając maksymalną moc i pewność działania.

NOWOŚĆ!! System Całkowicie zautomatyzowany !

Wybierz tylko kierunek ruchu platformy (góra / dół) wciśnij przycisk; mechanizm Platformy wykona polecenie.

Zbudowana z prostych a funkcjonalnych podzespołów, wymaga minimum konserwacji i obsługi. Unikalny System Bezpieczeństwa włącza się automatycznie w miarę przesuwu Platformy gwarantując tym samym pełne bezpieczeństwo.

2. System wyjątkowo praktyczny

System jest wyposażony w wieże długości 1.5 m, łatwy w manipulacji pozwalając tym samym dotrzeć możliwie wszędzie. Galwanizowane elementy konstrukcji zapewniają trwałość i łatwą konserwację.

3. Żadnych skrzyżowań między wieżami.

Brak krzyżaków między wieżami pozwala na całkowitą swobodę poruszania się (góra / dół).

4. Praca na platformie jest ergonomiczna

Dzięki obniżonej platformie roboczej o szerokości od 30 – 150 cm pracownik ma narzędzia, sprzęt i materiały w zasięgu ręki bez potrzeby zginania się, co eliminuje chroby krzyża i podobne dolegliwości. Obszar cyrkulacji pozwala na swobodną dostawę materiałów na miejsce pracy.

5. Samonośna

Platforma FRSM-3000 może być zainstalowana na przyczepie, bazie, bądż też na specjalnej bazie samonośnej. Stabilność Platformy pozwala na wykonywanie robót do wysokości 11 metrów bez potrzeby kotwienia do ściany. Powyżej 11-tu metrów konieczne jest użycie odpowiednich kotew ściennych mocowanych tak do konstrukcji stalowej jak i betonowej czy murowanej. Użycie kotew pozwala osiągnąć poziom 100 metrów.

6. Dowolność konfiguracji

Dwa Systemy mogą być połączone mostem, pozwalając dowolnie komponować konfigurację i uzyskać platformę do 24 metrów długości. Tym sposobem można łączyć wiele kolejnych platform, montując System prawie do nieskończoności. Poszczególne moduły przedłużeń, 1, 2 metrowe pozwalają na te modyfikacje do długości między wieżami 9 metrów.

Charakterystyka:

Szybkość przesuwu: 3.6 m / minutę

Nośność: 1380 kg 1/ wieża (obciążenie rozłożone równomiernie po obu stronach wieży)

Obniżenie kosztów o 36%

ZWIĘKSZENIE WYDAJNOŚCI, skrócenie czasu realizacji robót, swoboda transportu, szybkość montażu, ładowność do 1380 kg, pozwalają na poważne oszczędności tak dla użytkownika jak i Klienta. Na przykład Platforma FRSM 3000 może być zmontowana, przygotowana do pracy przez dwóch pracowników w ciągu pół godziny.

7. Najwyższa jakość

Platformy FRSM 3000 odpowiadają normom tak północno-amerykańskim, jak i Europejskim.

CE EN 1495:1997
CSA/ACNOR W47.1
CSA/ACNOR CAN3-B354.3-M82
CSA/ACNOR S16
ANSI A92.9-1993

Aktualnie zarejestrowane w ISO 9001

Wszystkie elementy urządzenia są produkowane i montowane w Polsce pod ścisłym nadzorem Twórcy Systemu, Firmy Les Produits Fraco Ltée, który stale pracuje nad nowszymi rozwiązaniami w swojej fabryce w St-Mathias-sur-Richelieu, Québec, Kanada.